ידע זה כוח - הכוח להתמודד, לסקרן, להתקדם ולהצליח. הקסם האמיתי מתחיל כשמשתפים את הידע הזה עם אחרים. אז הנה, הידע שלנו נמצא כאן, מוגש בצורה ברורה שתעזור לכם להניע את עצמכם ואת העסק. אנחנו גאים לשתף אתכם בידע מקצועי, איכותי ומעשי, ידע שיתן גם לכם כוח.

מה למדנו על שיווק מוצרי פרימיום בדיגיטל?

כתבות שיווק,

עם ניסיון של מעל 10 שנים בפיתוח אתרים ושיווק בדיגיטל, למדנו דבר או שניים. אחת המסקנות החשובות שהגענו אליהן מהר מאד היא לעולם לא לשווק מוצר פרימיום עם טקטיקות של מוצר סטנדרטי.

קרא עוד

כמה סודות מקצוע שכל אתר אי קומרס חייב להכיר

כתבות אתרים, כתבות שיווק,

לאחר כמה וכמה שנים של עבודה אינטנסיבית עם אתרי איקומרס מכל הגדלים והסוגים, הגענו לתובנה אחת חשובה במיוחד – אי אפשר להפריד בין המותג עצמו (האתר והמוצרים) לבין הקמפיין (המודעות תקציבים אסטרטגיות).

קרא עוד

איך למלא כנס באמצעות קמפיין דיגיטלי

כתבות שיווק,

"אני לא מאמין שבאתם. אני לא מאמין שקניתם כרטיסים, הזמנתם, קבעתם ביומן, התארגנתם, נכנסתם לאוטו, נסעתם, חניתם והגעתם עד לכאן כדי לראות אותי מופיע. זה לא יאמן." ככה פתח הסטנדאפיסט ג'רי סיינפלד את המופע שלו בישראל.

קרא עוד

תובנות משנה אחת של וירוס קורונה

כתבות אתרים, כתבות שיווק,

אנחנו תמיד אומרים שגם כשיש בעיות ואתגרים, זה בסדר כל עוד לומדים מזה ומסיקים מסקנות. שנת הקורונה החולפת ללא ספק הציבה אינספור אתגרים והורגשה בכל עסק ועסק, אבל כמו שאומרים, כגודל האתגר, כך גודל הפוטנציאל ללמידה: איך מתנהל העסק שלנו בדיגיטל בשוטף, בחירום? מה הפוטנציאלים שלנו? איך נתהל מהיום?

קרא עוד