קידום ממומן PPC

אז מה זה בעצם PPC? קמפייני Pay Per Click) – PPC – תשלום עבור לחיצה) מהווים את שיטת הפרסום הנפוצה ביותר בעולם, וניתנים ליישום בגוגל, בפייסבוק ובפלטפורמות רבות נוספות.

 

בעזרת תכנון קפדני, אופטימיזציה מתמשכת ומעקב מתמיד, נדאג להביא לכם את התוצאות הטובות ביותר. קמפיין PPC טוב משתפר כל חודש, ומאפשר לנו להביא את הערך המקסימלי בסיכון מינימלי.
בין אם יש לכם קידום למטרות לידים, רכישות או כל מטרה אחרת – אנו נדע למקסם את הפוטנציאל, ולנצל את התקציב בצורה יעילה ביותר.
קמפיין PPC מוצלח יוצר אפקט חיובי בעסק ותוצאות מדידות בזמן קצר.

 

רימרקטינג, רימרקטינג ורימרקטינג.
אם נכנסתם פעם לאתר ומאז אתם נחשפים לבאנרים של אותו אתר ברחבי הרשת – יש סיכוי לא רע שזו עבודה שלנו. מנסיון, אנחנו יודעים שהתמורה הטובה ביותר נמצאת ברימרקטינג, בין אם מדובר במכירות, בלידים או העברת מסר – קהל הרימרקטינג קריטי להצלחה, ועליו נרצה לשים את הדגש.

 

פרסום מכוון תוכן
מכירים את המשפט “התוכן הוא המלך”? לדעתנו התוכן הוא אפילו קיסר.
בשנים האחרונות התוכן הפך לחלק משמעותי מאד מתשתיות השיווק במגוון תחומים. אנו מתורגלים היטב ביצירת ערוצי שיווק מבוססי תוכן באמצעות פלטפורמות כמו Outbrain ו- Taboola.

 

זה מתחיל במאמר ממוקד, ממשיך בבניית קמפיין אפקטיבי בפלטפורמה המתאימה תוך שמירה על עלות אפסית להקלקה. משם זאת כבר עבודה שלנו להשיג את המקסימום מהקהל שצברנו – וליהנות מתוצאות שבמקור התחילו בסך הכל מגולש שרצה להעביר קצת זמן פנוי.
אם פרסום מכוון תוכן הוא הזירה המיטבית עבורכם, נוכל לפתח יחד אסטרטגיית תוכן שתהיה תקפה לטווח ארוך. קיימות דרכים נפלאות ומגוונות לשווק באמצעות תוכן ולהגיע לתוצאות אפקטיביות ביותר. נסו אותנו.

בואו נדבר