אודות

webnoise פעילה מאז שנת 2010. החברה מאמינה בשיטת עבודה יעילה ומדויקת ובתהליך עבודה חלק, נעים ונכון בעולם דיגיטלי, שלעיתים נוטה להיות מורכב ומסורבל. אנו זוכים באמונם של לקוחות מובילים בשוק הישראלי והבינלאומי, החל מתאגידים, דרך מותגים בולטים ועד לרשתות ורשויות, גופים ציבוריים ועמותות.

בשנים האחרונות אנו מספקים שירותים ללקוחות בתחומי התעשייה, בטחון, מזון, משקאות, טכנולוגיה, נדל”ן, אופנה, קמעונאות, מיתוג, פיננסים ועוד.
הודות לצוות מקצועי מסור, איכותי (ונחמד, לא פחות חשוב), אנו מסוגלים לשלב בין העולם העסקי, הטכנולוגי, העיצובי והיצירתי, ליצור אתרים, פיתוחים, קמפיינים ולהניע תהליכי שיווק לכל מותג, בכל תחום, בכל גודל ובכל מקום.

נעמן שדמי

איש שיווק ודיגיטל, בעל גישה ייחודית. הקים את webnoise בשנת 2010.
נעמן יוצא משרד הפרסום יהושע TBWA, בוגר יחידה טכנולוגית במודיעין, בעל תואר בפילוסופיה והכשרה של מוזיקאי מקצועי ופסנתרן אשר הופיע בבמות רבות בארץ ובעולם. נעמן מאמץ גישה שונה, ורב תחומית.
הניסיון הרב נצבר עם השנים בין היתר בעבודה עם לקוחות ענק כגון: Microsoft, Mcdonalds, Oracle, HP אלעל ועוד, וכמו כן ליווי של מיזמים קטנים שנהיו לחברות ענק וליווי חנויות קטנות שהפכו לרשתות מובילות.

התפיסה מתחילה קודם כל בראיה חדה והוליסטית. של שיווק מסורתי, ובו זמנית דיגיטלי וחדשני. תפיסה של מותג, טכנולוגיה, נראות יצירתיות, רגש ומחשבה אנליטית. כולם מתגבשים יחד לכדי תובנות ופעולות ברורות ומוחשיות.

מעבר למומחיות בנושאים טכנולוגיים שונים, נעמן מלווה בחברה את נושא האסטרטגיה, ומלווה בסבלנות כל לקוח ולקוח בבניית האסטרטגיה הנכונה והחכמה עבורו. הקשר שנוצר עם הלקוחות הוא קשר עסקי חזק שנמשך לשנים רבות ובזכותו webnoise קיימת גדלה ומתפתחת. גם נעמן וגם יתר צוות החברה – קמים כל בוקר בשבוע העבודה, כדי לתת ערך ולהביא תוצאות בשטח.

נעמן שדמי - מנכ”ל ומייסד

Websites promote you 24/7 No employee will do that

— Paul Cookson