קמפיין לידים PPC

כאשר העסק מבוסס לידים – יש רק דרך אחת לדאוג לכך שהעסק יצליח ישגשג ויגדל – הבאת לידים איכותיים בדופק הנכון ובאיכות הנכונה. כאן אנחנו נכנסים לפעולה. אחרי שנים של התמחות – בנינו מתודה מסודרת לייצור קמפיין לידים חזק ואיכותי שיהווה כלי משמעותי בעסק שלכם.

 

השלבים הראשוניים הם חידוד המסר והאסטרטגיה.
בכדי להביא לתוצאות טובות – אנו יוצרים איתכם גם בסיס וגם תשתית איכותיים ומוצלחים. מעבר למסר חד ונכון, אנחנו דואגים להכול – מתשתיות קמפיין מעקבים ופיקסלים מדוייקים ועד דפי נחיתה ברמות הגבהות ביותר שימרו את הגולשים בצורה הטובה ביותר.

 

מעטפת מלאה
אנחנו מאמינים שהלקוח קצה שלכם צריך לקבל חשיפה במגוון פלטפורמות ולהרגיש מוקף ועטוף (במינון הנכון) בפרסומים מוצלחים.
במידה ונבחר בכך, הגולש יכול להחשף לפרסומים שלכם גם בSOCIAL, גם בגוגל, גם בבאנרים ברשת המדיה וגם בכתבות ותוכן. כל זאת כדי ליצור מעטפת חזקה למסרים שאותם נרצה להעביר בכדי להגיע לתוצאות הרצויות.

 

גם לאחר שהקמפיין רץ ומביא תוצאות, אנחנו לא נחים. מכאן דואגים לדופק רציף ושיפור מתמיד. צוות הקידום שלנו מקפיד לבצע אופטימזציות שיפורים ולהטמיע חידושים, קהלים חדשים ומסרים חדשים באופן שוטף, כדי להמשיך לצמוח יחד. בנוסף, אנו מקפידים לנתח את נתוני הלידים – מפגישות סגירות ופידבקים נוספים, כדי להתאים את הקמפיין למקד אותו על מקורות הלידים המוצלחים.

 

אם תרצו ליצור דופק לידים איכותי ורציף, ותרצו לעבוד בצורה המקצועית ביותר – נשמח להכיר ולבצע את המשימה.
בין אם מדובר בנישה מורכבת לשיווק או שוק B2C גדול ותחרותי – אנחנו נדע איך להביא את הלידים הנכונים בצורה הנכונה ביותר.

 

בואו נדבר